Forum Klanu Dark Wind

Forum Klanu Dark Wind

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2007-12-28 00:44:58

Rosso

Administrator

4044099
Skąd: Wałcz
Zarejestrowany: 2007-12-27
Posty: 13
Punktów :   
Nick postaci: Rosso
Profesja: Elven Elder

Przedstaw się

poznajmy się lepiej :]

Tak więc ja zaczne.

No więc gram w L2 gram rok, na serwerze GoF jestem od ok. tygodnia.

Mam na imie Kamil 16 lat (wiem mlody jestem:P) chodzę do 1 klasy technikum informatycznego ucze sie chyba nienajgorzej  . Mieszkam w Wałczu jest to male miasteczko w Zachodnio-pomorskim. Uwielbiam kontakt z ludzmi, na poczatku zazwyczaj jestem niesmialy ale jak sie "wtopie" w towarzystwo to czasem nie potrafie sie zamknac szanuje dziewczyny i nienawidze typkow którzy bija laski i rosnie im wowczas poczucie wyzszosci. Słucham głownie rocka, ale jesli sytuacja wymaga to nie pogardze innym gatunkiem  Kocham imprezy, roznego rodzaju domowki, ogniska itp. Bym zapomnial  wspaniale jest z kumplami jesc niezdrowe zarcie i ogladac głupie komedie i to chyba na tyle:P nie mam nałogów,....no może czasem troszke %. Lubie pójść w weekend'y z przyjaciółmi pokopać piłkę na hali.

No więc... Cześć 


http://images32.fotosik.pl/1/9099efcfb9d8ba6c.jpg

Offline

 

#2 2007-12-28 14:04:14

LitteMi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-28
Posty: 2
Punktów :   

Re: Przedstaw się

Elo
Ja nazywam sie Marek (ale wszyscy mowia na mnie malpka) mam 25 lat (tak wiem stary juz jestem) studiuje hydrografie a z zawodu jestem oficerem pokładowym.Mieszkam w Gdyni.
Co do l2 to nie posiadam zbyt duzego doswiadczenia bo garm wsumie 4 miesiace. Pozdrawiam i jak macie pytania to walcie.

Offline

 

#3 2008-01-04 00:29:39

Ryldo

Nowy użytkownik

Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2008-01-03
Posty: 3
Punktów :   
Nick postaci: Alisza
Profesja: Sorcerer

Re: Przedstaw się

Cześć,
mam na imię Maciek, lat 22 bo już nowy rok:P(stary/młody zależy jak kto patrzy), mieszkam w Sosnowcu (woj. Śląskie), a studiuje "zarządzanie i inżynierię produkcji" na politechnice śląskiej w Katowicach. Za dnia pilny student, a później zapalony gracz:P. Cóż więcej o sobie mogę powiedzieć.. lubię czytać książki, szczególnie fantastykę, ale nie tylko. Jak to kolega Marek może potwierdzić życie studenta nie jest oparte głównie na nauce:P, tak więc na disco od czasu do czasu. Dobra i zgrana grupa to jest coś wspaniałego. W L2 gram od niedawna (koniec listopada 2007),początkowo grałem na LoM'ie z racji  takiej, że miał najniższe Rate  niewliczając w to oficjalnego. Początek był trudny i przerzuciłem się na gof'a, gdzie naturalnie więcej ludzi gra. Nabieram doświadczenia przez rozmowę z innymi "doświadczonymi" graczami, którzy chętnie pomagają.
To tyle na razie o mnie.
Pozdrawiam.

Offline

 
Dark Wind

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gra-pokemon4.pun.pl www.logistykajakosc.pun.pl www.studenci.pun.pl www.artofvoodoo.pun.pl www.canaan-online.pun.pl